क्षेत्री समाज बेल्जियम को बिजया दशमी मनाउने सम्बन्धी सुचना

   

हार्दिक निमन्त्रणा  

बिगत बर्षहरु मा  झै यो बर्ष को महान पर्ब बिजया दशमी को उपल्क्ष्य मा क्षेत्री समाज बेल्जियम ले यहाँ स्थित सम्पुण नेपालीजन बिच शुभ कामना आदान प्रदान गर्दै मनाउने निर्णय गर्दै बेल्जियम बाशी नेपाली समुदाय उपस्थिती को निम्ती अनुरोध गर्दछ । बेल्जियम को पारीबेश मा हरेक बर्ष नेपाली हरु को महान पर्ब बिजया दशमी को पावन अबशर मा क्षेत्री समाज ले नेपाली समुदाय बिच शुभ कामना आदान प्रदान गर्दै मनाउने प्रचलन जस्तै बनेको छ । हरेक मानब जाती बिच मानबिय एकता भात्रित्व एबम सदाचार सह – सम्बन्ध को बिकास गर्दै हामी नेपाली बिच पुर्बिय सस्कारयुक्त एकता कयम होस् भन्ने शुभ कामना दिदै यहाँ स्थित सम्पूर्ण नेपाली दाजु भाई दिदी बहिनी तथा सम्पूर्ण संघ सस्था का प्रमुख एबम संघ सस्था सँग आबद्द समुदाय लाई निम्न मिती स्थान र समय मा उपस्थिती को निम्ती क्षत्री समाज बेल्जियम हार्दिक निमन्त्रणा गर्दछ । 
साथ यही समय मा शुभ कामना अदान प्रदान र बिबिध सस्कृतिक मनोरन्जनात्मक कार्यक्रम स्थानिय कलाकार द्वरा प्रस्तुत हुने हुँदा सम्पूर्ण मा पुन जानकारी गराइन्छ । 

मिती – ९ अक्टुबर २०१६ आईतवार दिन को ठीक ३ बजे बाट सुरु 
स्थान – dip straat १२७ antwerpen  

क्षेत्री समाज बेल्जियम 

 तपाईं हामीसंग एन्ड्रोइड एप का साथै फेसबुकट्वीटर मार्फत् पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

Disclaimer : The idea of a free press is one that we hold in the highest regard. We believe in bringing our site visitors ,the widest possible array of information . We have great trust and respect for you . Among the material posted here for your consideration, there will doubtless be some that you find useless, and possibly offensive, but we believe you will be perceptive enough to realize that even the stories you disagree with some value in terms of promoting your own further self-definition and insight. Our site is a smorgasbord of material...take what you wish and click or scroll right past that which doesn't interest you.
Fair use Notice : Many of the stories in this site can be use as its efforts to advance the understanding of environmental issues and sustainability, human rights, economic and political democracy, and issues of social justice. We believe this constitutes a 'fair use' of the copyright material as provided by Copyright Law. If you wish to use such copyright material for purpose of your own that goes beyond 'fair use'...you must obtain permission from the copyright owner.
© 2018 namasteeurope.com :::फोटो तथा समाचार पठाउन  : info@namasteeurope.com