मिस पोखराको ताज सदिक्षा पाण्डेले जितिन

   

शनिबार साँझ सम्पन्न आठौं संस्करण मिस पोखरा २०१६ को अन्तिम छनोट प्रतियोगितामा १० जना प्रतिश्पर्धीहरूलाई पछि पार्दै २१ बर्षीया सदिक्षा पाण्डेलेले सो ताज पहिरिन सफल हुनुभएको छ । उहाँले मिस भ्युअर च्वाईस् र मिस पपुलारिटी सबटाईटल समेत हात पार्नुभयो । ।
प्रतियोगितामा प्रश्मि थापा फस्र्ट रनरअप हुदाँ सेकेन्ड रनरअपको उन्नति गुरुङले हुनुभयो । पोखरा जेसिजको आयोजना तथा ईभेन्ट्स फर यु प्रालिको व्यवस्थापनमा भएको मिस पोखरा–२०१६’ प्रतियोगिताको ताज बिजेताले पाण्डेले नगद ५० हजारसहित डियो स्कुटर प्राप्त गर्नुभयो भने बिजेताले द हिडन टे«जरको आयोजनामा हुने मिस नेपालमा सिधै प्रतिष्पर्धा गर्न आयोजकले जनाएको छ । प्रतियोगिताको फस्र्ट रनरअपले ३० हजार र सेकेण्ड रनरअपले २० हजारसहित एक÷एक वटा जियोनी मोवाइल प्राप्त गर्नुभयो ।miss-pokhara
मिस पर्सनालिटी, बेस्ट ड्रेस, मिस जक्शन पपुलारिटी मनिला हिराचनले जित्नुभयो । मिस क्याटवाक, मिस फोटोजेनिक श्रृतिका गुरुङ हुनुभयो । भने मिस ट्यालेण्ट विमला गुरुङ र मिस बेस्ट स्माईलको टाईटल अञ्जना रामदामको नाउँमा रह्यो ।
अन्तिम प्रतिष्पर्धामा सदिक्षा पाण्डे, विमला गुरुङ, जिना श्रेष्ठ थापा, मनिला हिराचन, बन्दना गुरुङ, अञ्जना रामदाम, दिक्षा कोइराला, प्रश्मी थापा, श्रृतिका गुरुङ, सजनी बराल र उन्नती गुरुङ ¥याम्पमा उत्रनु भएको थियो ।
प्रतियोगिताको निर्णायकमा पोखरा उपमहानगरपालिका कार्यालयका वरिष्ठ अधिकृत ओमराज पौडेल, नेपाल पर्यटन बोर्डका निर्देशक सूर्य थपलिया, बिग एफएमका अध्यक्ष महेश भण्डारी, गायिका रेखा शाह, महिला उद्यमी तथा सञ्चारकर्मी रीता जोशी पालिखे, पूर्व अध्यक्ष निरञ्जन श्रेष्ठ, पूर्व अध्यक्ष विष्णुबहादुर थापा रहनु भएको थियो भने कोरियोग्राफर जयन सुब्बा मानन्धरले गर्नुभएको थियो ।
सो अवसरमा गायक रेखा शाह, ¥यापर निर्णय एनएसके श्रेष्ठ, बिग आईकन साजन आले, गण्डकी बी बोईङको प्रस्तुति रहेको थियो । सन् १९९५ बाट मिस पोखरा शुरु गरेको पोखरा जेसिजले यस वर्ष आठौं संस्करण गरेको हो । १९९५ मा शुरु भएपनि १९९९ पछि हुन नसकेको प्रतियोगिता २०१३ देखी पुनः शुरु गरिएको थियो ।

 तपाईं हामीसंग एन्ड्रोइड एप का साथै फेसबुकट्वीटर मार्फत् पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

Disclaimer : The idea of a free press is one that we hold in the highest regard. We believe in bringing our site visitors ,the widest possible array of information . We have great trust and respect for you . Among the material posted here for your consideration, there will doubtless be some that you find useless, and possibly offensive, but we believe you will be perceptive enough to realize that even the stories you disagree with some value in terms of promoting your own further self-definition and insight. Our site is a smorgasbord of material...take what you wish and click or scroll right past that which doesn't interest you.
Fair use Notice : Many of the stories in this site can be use as its efforts to advance the understanding of environmental issues and sustainability, human rights, economic and political democracy, and issues of social justice. We believe this constitutes a 'fair use' of the copyright material as provided by Copyright Law. If you wish to use such copyright material for purpose of your own that goes beyond 'fair use'...you must obtain permission from the copyright owner.
© 2018 namasteeurope.com :::फोटो तथा समाचार पठाउन  : info@namasteeurope.com