नेपाली जनसम्पर्क समिती बेल्जियले मेलमिलाप दिवस मनायो

   

जगदिस सापकोटा

नेपाली जनसम्पर्क समिती बेल्जियले ३१ डिसेम्बर अर्थात पुस १६ गतेको दिन पारेर नेपाली राजनितीका शिखर पुरुष , महानायक स्व: बि. पी कोईरालाको राष्ट्रीय एकता तथा मेलमिलाप दिवस मनाएको छ , त्यसका साथ साथै अंग्रेज़ी नयाँ बर्ष २०१८ को उपलक्ष्यमा शुभ कामना आदान प्रदान तथा खानपिन र कलाकारहरुको उपस्थितीमा नाचगान सहित भब्य सांस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । नेपाली जनसम्पर्क समिती बेल्जियम की सभापती श्रीमती सीता सापकोटाको अध्यक्षतामा सम्पन्न उक्त कार्यक्रममा नेपाली जनसम्पर्क समिती बेल्जिय का संस्थापक अध्यक्ष ध्रुबराज पौडेलको प्रमुख आतिथ्यमा सम्पन्न भएको थियो भने, नेपाल बिद्यार्थी संघका केन्द्रिय महामन्त्री आनन्द त्रिपाठी , एन आर एन ए आई सी सी सचिव जानकी गुरुंग संस्थाका पुर्व अध्यक्ष ईन्द्र क्षेत्रीय पकवान , निबर्तमान अध्यक्ष सन्तोष जोसी ( शुभाष) को बिशिष्ट आतिथ्यता रहेको थियो भने नेपाली काग्रेस महाधिवेसन प्रतिनिधी तथा नेपाली जनसम्पर्क समिती बेल्जियमका अनुसासन समितीका संयोजक बलीराम झा , एन आर एन ए बेल्जियमका पुर्व अध्यक्ष प्रेम गुरुंग , जन प्रगतीशिल मंच बेल्जियमका बिरमान घर्तीमगर, राप्रपा नेपालका सचिन केसी, जन प्रगतीशिल मोर्चाका महासचिव माकुना राई, नेपाली जनसम्पर्क समिती स्वीजरल्यान्ड का सहमहामन्त्री सरोज राज घिमिरे एन आर एन ए बेल्जियमका उपाथ्यक्ष तथा सांग्रिला समाज बेल्जियम का अध्यक्ष खड्ग केसी, क्याट बेल्जियमका उपाध्यक्ष श्रीराम प्रसाई, पर्बत समाज बेल्जियमका अध्यक्ष झलक केसी, क्षेत्रीय समाज बेल्जियमकी महासचिव एशोदा थापा, नवलपरासी समाज बेल्जियमका महासचिव हरी सापकोटा , मोना बेल्जियमका पुर्व अध्यक्ष घनश्याम शाही लगायत ले बि. पी मेलमिलाप निती को आजको आवस्यकता र सान्दर्भिकाको बारेमा आफ्ना भनाईहरु राख्नु भएको थियो भने उक्त कार्यक्रम सभापतीको आसन बाट बोल्दै संस्थाकी सभापती सीता सापकोटाले यो मेलमिलाप दिवसले हाम्रो पार्टी भित्रका केही आन्तरिक मनमुटाव र असहमती चिर्दै पार्टी एकढिक्का बनाएर अगाडी लैजान प्रतिबद्धता ब्यक्त गर्नु भएको थियो उक्त कार्यक्रममा संस्थाका बरिष्ठ उपाध्यक्ष देवु शर्माले स्वागत मनतब्य ब्यक्त गर्नु भएको थियो भने संस्थाका उपाध्यक्ष कमल सिटौलाले कार्यक्रम संचालन गर्नु भएको थियो । सोही कार्यक्रममा गैर आवासिय नेपालीअंघ अन्तराष्ट्रिय समन्वय परिषदको गरिममय सचिव पदमा निर्वाचित नेपाली जनसम्पर्क समिती बेल्जियमकी पुर्व सल्लाहकार श्रीमती जानकी गुरुंग लाई सम्मान गरिएको थियो भने संग्रेज़ी नयाँ बर्ष २०१८ को शुभ कामना आदान प्रदान एवं नाचगान सहितको सांस्कृतिक कार्यक्रमले उपस्थित सबैले भरपुर मनोरन्जन लिनु भएको थियो ।

 तपाईं हामीसंग एन्ड्रोइड एप का साथै फेसबुकट्वीटर मार्फत् पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

Disclaimer : The idea of a free press is one that we hold in the highest regard. We believe in bringing our site visitors ,the widest possible array of information . We have great trust and respect for you . Among the material posted here for your consideration, there will doubtless be some that you find useless, and possibly offensive, but we believe you will be perceptive enough to realize that even the stories you disagree with some value in terms of promoting your own further self-definition and insight. Our site is a smorgasbord of material...take what you wish and click or scroll right past that which doesn't interest you.
Fair use Notice : Many of the stories in this site can be use as its efforts to advance the understanding of environmental issues and sustainability, human rights, economic and political democracy, and issues of social justice. We believe this constitutes a 'fair use' of the copyright material as provided by Copyright Law. If you wish to use such copyright material for purpose of your own that goes beyond 'fair use'...you must obtain permission from the copyright owner.
© 2018 namasteeurope.com :::फोटो तथा समाचार पठाउन  : info@namasteeurope.com